Firma

Nasza firma działa od 1990 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów dziecięcych i upominków. W naszej bogatej ofercie mamy m.in. szkicowniki do projektowania, zestawy kreatywne, kubki, artykuły papiernicze i szkolne, plecaki, torby, portfele, biżuterię dziecięcą itp.

Top Model

Top Model to kolekcja dla osób zainteresowanych modą i projektowaniem, rozwijająca umiejętności plastyczne i manualne. W linii kreatywnej Top Model znajdują się m.in: szkicowniki projektantki, szablony do makijażu, zestawy do projektowania wnętrz, naklejki z akcesoriami, kolorowanki do projektowania strojów dla piesków itp. Kolekcja obejmuje też inne artykuły, takie jak kosmetyki, biżuterię, artykuły piśmiennicze i papiernicze oraz torby, portfele i plecaki. Producentem jest niemiecka firma Depesche, która z sukcesem wprowadziła markę Top Model w całej Europie i w innych zakątkach świata.

Miss Melody i Horses Dreams

Kolekcje z konikami już od wielu lat mają swoich zagorzałych fanów, Horses Dreams stawia na naturalne zdjęcia sympatycznych czworonogów, podczas gdy Miss Melody przedstawia je w bardziej komiksowy sposób. Obie kolekcje obejmują artykuły piśmiennicze i papiernicze, zestawy kreatywne oraz dodatki, takie jak bardzo popularne szkatułki na biżuterię. Powodzeniem cieszą się też słodkie piórniki z wyposażeniem oraz dodatki szkolne.

Ylvi i Minimoomis

Kolekcja dla fanów księżniczek i jednorożców oraz innych magicznych stworzeń. Kolorystyka jest tu bardziej pastelowa, a wzornictwo dostosowane dla młodszych dzieci. Zestawy kreatywne mają większe sylwetki, ułatwiające dzieciom kolorowanie wewnątrz konturów, a kolorowe naklejki uatrakcyjnią każdy projekt.

Dino World i Monster Cars

Nie zapominamy też o chłopcach :) Czy mamy w domu fanów dinozaurów, czy wyścigów samochodowych - obie kolekcje obejmują zestawy kreatywne z naklejkami oraz dodatki piśmiennicze, a także gadżety do zabawy.

Informacja:

Oferta na naszej stronie przeznaczona jest dla właścicieli sklepów, klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego kiddo.com.pl.

Dane kontaktowe:

Telefon: +48 (22) 8156640
Email: plus-z@plus-z.pl
Strona internetowa: www.plus-z.pl

Ul. Korkowa 167
04-549 Warszawa